Jakość, dostępność, trwałość

Artykuły medyczne

Oferowane przez nas produkty to wyroby wysokiej jakości. Wszystkie nasze produkty spełniają normy europejskie, posiadają wymagane przepisami niezbędne atesty i certyfikaty.

Obsługujemy Klientów z całej Polski: szpitale państwowe i prywatne, przychodnie i gabinety lekarskie oraz inne placówki jak gabinety weterynaryjne, sanatoria ale i też zakłady produkcyjne działające w branży spożywczej.

.sprawdź

Gotowe roziwązania

Dezynfekcja

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę preparatów do dezynfekcji, (wszystkie dostępne preparaty na rynku polskim) służymy radą podpowiedzią dla każdego Klienta indywidualnie według potrzeb każdej jednostki medycznej indywidualnie. Promujemy preparaty marki Bioseptol ponieważ są to produkty Polskie dobre i tanie.

Poszerzamy horyzonty

Szkolenia

Organizujemy szkolenia z zakresu dezynfekcji oraz nowości na rynku medycznym dla personelu, który bezpośrednio zajmuje się tą problematyką. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów bardzo chętnie udzieli odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania ponieważ na bieżąco śledzimy wytyczne WHO na świecie w dziedzinie dezynfekcji.